FREE GUEST POSTING SITES İçIN GIZLI BIR SILAH

Free Guest Posting Sites İçin Gizli Bir Silah

Free Guest Posting Sites İçin Gizli Bir Silah

Blog Article

Free Guest Posting Sites Hakkında Açıklanan 5 Basit Söz


Bunun yerine başlığınız ile uyumlu ve birbirini tamamlayacak şekilde içeriğinizde nelerden bahsettiğinizin çok kısa bir özetini oluşturmanız yazınızın tıklanma olasılığını arttıracaktır. Ana ve alt başlıklar ile açıklama satırınızı oluşturduktan sonra alt başlıklarınızın içeriklerini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bunu yaparken sadece kendi bilginizin yeterli olduğunu düşünürseniz yanılırsınız - Free Guest Posting Sites. Arama motorlarında ilk sayfada ve hatta ilk sıralarda yer almak istiyorsanız mevcut durumda ilk sayfada yer alan içeriklerden çok daha iyisine sahip olmanız gerekir.


Bu okumalardan elde ettiğiniz bilgiler ile kendi bilgi ve yorumunuzu harmanlayarak fark yaratan benzersiz bir alt başlık içeriği oluşturun (Free Guest Posting Sites). Bu işlemi her alt başlığınız için yaptığınızda diğer tüm rakip içeriklerde olan bilgileri tek bir içerikte bir araya getirmekle kalmaz aynı zamanda kendi bilgi ve yorumunuzu katarak rakipsiz bir içerik ortaya çıkarmış olursunuz.


Kaydetme esnasında görselinizin dosya adını Türkçe karakterler kullanmadan anahtar kelimenizi içerecek şekilde düzenleyin. Son olarak görselinizin fazla yer kaplamaması için . jpeg formatında kaydetmeniz yeterli olacaktır. Yazınıza içeriğiniz ile ilgili mümkün ise SEO kriterlerini karşılayan kendi oluşturduğunuz bir youtube videosu eklemeniz içeriğinizin kalitesini arttıracak önemli etkenlerden biridir. Böyle bir videoya sahip değilseniz içeriğiniz ile ilgili başkalarına ait videolar paylaşabilirsiniz.


İlk Free Guest Posting Sites Yönergeleri


İlk yazınıza gelen tek bir olumlu yorumun verdiği haz bile paha biçilemez bir şekle bürünüyor. ile hayatımıza giren blog yazma alışkanlığı günümüzde de halen devam etmektedir. Peki bu? Blog, sizi farklı insanlara ulaştırabilecek bir mecradır. Buradan insanları bilgilendirebilir, öneriler ve tavsiyeler sunabilirsiniz. Blogunuz sayesinde düşünceleriniz geniş kitlelere ulaşacak ve yazdıklarınız hakkında olumlu veya olumsuz geri dönüşler alacaksınız.
Başlangıç seviyesinde olmasa dahi sonraki süreçte insanlar blogları üzerinden ciddi maddi kazançlar sağlama imkanı buluyorlar. Maddi bir getirisi olması için belirli bir süre beklentisiz yazmanız gerekmektedir. Çünkü sizi takip edecek bir kitle yaratmak öyle çok kolay olmayacaktır. Blog yazarken en çok kararsız kalınan yer ise ne kendinize “Ben ne yazacağım.” sorusunu sorduğunuz andır.


Okuyucularınıza iyi bir site deneyimi yaşatmak için blogunuzu tasarlamanız gerekmektedir. Okunması güç dizayn başarısız olan bir blogun okunma ihtimali oldukça düşüktür… Spesifik konular üzerine yoğunlaşmış ve başarılı bir şekilde yayınlarına devam eden bloglara göz atalım. Fizikist, fizik alanında içerikler üreten Türkiye’nin en başarılı bloglarından birisidir. Oldukça başarılı içerikler üretmekteler. Blog, Türkiye sıralamasında da hatırı sayılır bir yere sahiptir.


Free Guest Posting Sites hakkında


Sitenizde koyacağınız başlıklarda anahtar kelimenize uygun URL hazırlamak, SEO’nun ince detaylarından biridir. Ayrıca bu URL’lerin karmaşık olmaması, anlaşılır ve içerikle alakadar olması sitenize olan trafiği artırmanız için önemli detaylardan biridir. Dopinger SEO hizmetleri ile Google’da bir numara olun! .


Bu blog yazabilmeniz için blog yazmanız gerekiyor. bunlar; Blogger ( ) ve diğeri . Binlerce tema desteğinin olması, binlerce eklenti barındıran şeylerdir. (Örn: Turhost ) Wordpress'i açıklamaktansınız. Word, Press açık kaynak kodlu bir yazılım ile bir bütün kodları içeren edip sitenizi dilediğiniz gibi biçimlendirebilmenize olanak sağlar. Bu özellik sayesinde Word, Press'e uygun inanılmaz işlev temaları üretilebiliyor.


Yazınızı istediğiniz şekilde yayınlamanızı sağlayacak araçlar, diğer yazarlarla iletişim kurma imkanı ve sayfanızı iyileştirmeniz için geliştirilmiş, detaylı analiz sonuçları sunulmaktadır. Eğer yazı yazmaya yeni başladıysanız, görünürlülüğünüzü artırmak için Medium’da yazı yazarak başlamanızı tavsiye ederiz. Böylece yazmayı sevdiğiniz konuları takip eden insanlarla daha hızlı etkileşime geçebilirsiniz ve fan kitlenizi yaratabilirsiniz.. Yazınızda kendi web sitenize link vermeyi de unutmayın! Böyle çok ziyaret edilen bir Free Guest Posting Sites platformdan web sitenize trafik çekmek kaçırmamanız gereken bir fırsat olacaktır.


Free Guest Posting Sites İçin Kullanılacak En İyi Tek Strateji


Ama ne yazarsanız yazın, mutlaka görüş ve tarz olarak sizi temsil etmesini ve anlaşılır olmasını sağlayın çünkü sizi bir kere bulmuş ve okumuş olan kişileri kaybetmek istemezsiniz. Diğer yazılarınızı da okumaları için sizi takip etmelerini sağlamanın yolu ise ilginç ve faydalı yazılar yazmaktan geçiyor. Eğer yazar olmak istiyorsanız ve temel Daha fazla bilgi bilgileri yeni yeni edinmeye başladıysanız, Medium başlamak için en iyi yer denilebilir.


Ancak onlara geçmeden önce, bu yazıda aktardığım daha etkili ve daha çok okunan blog yazılarının sahip olduğu özellikleri ve ardından izleyebileceğimiz temel stratejileri okumanızı öneririm. Bunları bildikten sonra uygulayabileceğiniz önemli blog yazım tekniklerine hemen geçebilirsiniz. Daha çok okunan blog yazılarını hedeflerken aslında daha kaliteli içerikler oluşturmayı hedefliyoruz. Her şeyden önce, kaliteli bir blog yazısı, hatta başarılı bir blog için, yazmanın gerisindeki gerekçe, insanlara olmalıdır.


Okuyucularınızın sıkıntılarını, sitenize neden gelip yazdıklarınızı okuyacaklarını, sitedeki içeriklerin onlara hangi desteği sağlayacağını anlamanız gerekir. Onların hangi konuda yardıma ihtiyaç duyduklarını bilmelisiniz. Çok okunan içerikler ilk bakışta şu temel özelliklere sahiptirler: Bilgilendirici ve yardım edici Gereken uzunlukta, Görsellerle desteklenmiş Bu nitelikleri taşıyan yazıları doğrulayan birkaç göstergeden söz edebiliriz. Analitik sonuçlarına baktığımızda kaliteli blog yazıları için “hemen çıkma oranının” (bouncing rate) düşük olduğunu görürüz.


Ayrıntılı Free Guest Posting Sites Hakkında Notlar


Blog'unuzu ilk günden itibaren özel bir alan adı altında yayınlayın. Blog'ların başarısız olmasının ve iki üç ay sonra elde kalmasının esas sebeplerinden biri, sadece "kaliteli içerik" üreterek okuyucuya ulaşılabileceğini zannetmektir. Evet, okuyucu iyi ve kötü içeriği ayırt etmek konusunda son derece sezgisel davranır ama bu ortamı yaratabilmek için önce "okyucuya ulaşmak gerekir." Dolayısı ile sadece kaliteli içerik üretip, milyonlarca site içinde okuyucunun blog'unuzu keşfetmesini beklemek pasif ve faydasız bir yaklaşımdır - Free Guest Posting Sites.


Blog yazmak ilgilendiğiniz şeyleri, hobilerinizi ve fikirlerinizi paylaşırken para kazanmak için harika bir yoldur anca blog konuları içinden size en uygununu seçmek, blog örnekleri arasından doğru olanını seçmek zorlayıcı olabilir. Bu nedenle de aslında blog açmak o kadar da kolay değildir. Free Guest Posting Sites. Bir konu seçmeniz ve konunuza bağlı kalmanız gerekir! Bazen bir fikir bulmak bile zor olabilir.


Free Guest Posting SitesFree Guest Posting Sites
Eğer yemek yapmayı seviyorsanız yemek tarifleri harika blog konuları arasında sizin için en Daha fazla bilgi önde gelebilir. Kendinize has yemek tarifleri yazmanızı tavsiye ediyoruz! Kendi ve okuyucunuzun aşçılık ufkunu genişletin. Örneğin başka insanların yemeklerini tartışabilir, mutfak araçlarını inceleyebilir, yeni malzemeler deneyebilir ve hatta daha da fazlasını yapabilirsiniz. Eğer ilham arıyorsanız Food52’den bu örneğe bir göz atın.


Free Guest Posting Sites'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler


Örneğin sokak sanatının bir hayranı olarak şehirde olan alakalı etkinlikler hakkında yazabilirsiniz. Free Guest Posting Sites. Küçükten başlıyor olsanız bile bir tona sahip olmak çok önemlidir. Tabii ki hedef kitleniz için tonunuzu değiştirebilirsiniz! Okuyucularınızın seveceği bir hitap tarzı bulmak onlarla daha iyi bağlantı kurmanıza olanak sağlar. İncelemeler ve rehberler yazmanın dışında öneri vermek başkalarına yardım etmek ve bunu yaparken içerik yaratmak için başka bir seçenektir.


Free Guest Posting SitesFree Guest Posting Sites
Hayatı doyasıya yaşarken daha az para harcamak her geçen gün daha popüler bir konu olmakta. Bu konu hakkında yazan blogların sayısı da artmaktadır, bu yüzden blog konuları arasında bu konu da listemizde yerini aldı. Eğer başkalarını da tutumluluk konusunda motive etmek istiyorsanız bu blog konusunu seçmek harika bir fikir olabilir.

Report this page